event

Events

Każdy event pochłania wiele czasu. Organizacja wydarzenia, które na długo zapadnie w pamięci uczestników, to nie lada wyzwanie. Aby odpowiednio zrealizować projekt, plan działania należy podzielić na 3 podstawowe etapy.

Strategia i przygotowanie do wydarzenia

Na tym etapie najważniejsze jest opracowanie fundamentów oraz poglądowego kosztorysu. Następnie pora przystąpić do działania. Lista gości, aranżacja przestrzeni, uwzględnienie atrakcji – to wszystko dzieje się w tej fazie.

Event, czyli już się dzieje

Przygotowanie wydarzenia to pikuś. Sam event wymaga ogromnego zaangażowania i koordynacji. Wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik. W chwili wystąpienia sytuacji kryzysowej (a podczas tego typu projektów one lubią się zdarzać) trzeba mieć plan.

Czas na komunikację

No dobra, już po. Ale czy to koniec? Teoretycznie można to tak zostawić. Jednak chodzi nam o dobre wrażenie, o coś, co jeszcze na długo zapadnie w pamięci innych. Tutaj niezbędna jest komunikacja. To czy, gdzie i jak o Was mówią. Relacje z eventu to musi have.

 

Wiemy doskonale, jak wiele pracy i serca trzeba włożyć, aby przygotować tego typu wydarzenie. Na przestrzeni lat wykształtowaliśmy jednak systemy, które zdecydowanie usprawniają wszystkie te procesy. Jeżeli nie chcesz zabierać się za to sam, lub po prostu nie masz na to czasu, daj znać! Chętnie pomożemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyobraź sobie, że wśród milionów neonów wyróżnia się tylko jeden. I to jest twoja firma.