event

Social Media_

Facebook

Budowanie świadomości marki poprzez maksymalizację zasięgów

Instagram

Tworzenie spójnej społeczności zainteresowanej marką

LinkedIn

Szerzenie kontaktów biznesowych w grupie docelowej

YouTube

Kreowanie interesującego kontentu angażującego odbiorców

TikTok

Sukcesywne skalowanie zysków poprzez zabiegi reklamowe

Twitter

Kreowanie treści tworzących zaangażowaną grupę odbiorców

LICZBY_

W wirtualnej rzeczywistości wszystko wiąże się z liczbami. I to one są naszym wyznacznikiem jakości. Koncentrujemy się na faktycznym wzroście wartości Twojej firmy, analizujemy statystyki i optymalizujemy działania, osiągając zamierzone cele. Wiemy, że dysponujesz ogromnym potencjałem. Trzeba go tylko odpowiednio wykorzystać. 

WIZERUNEK_

Odpowiednie komunikowanie o marce jest niezbędne do budowania wiarygodnego autorytetu i rozpoznawalności firmy. Od tego, jak postrzegają Cię odbiorcy, zależy Twój przyszły sukces.

ZAANGAŻOWANIE_

Kreowanie angażujących treści tworzących pewnego rodzaju spójną społeczność odbiorców w social media jest bardzo ważnym elementem rozwoju firmy. Bez skutecznej komunikacji w social media wiarygodność marki diametralnie spada, tym samym ograniczając jej zyski.

"Nasz szpital korzysta z usług agencji ForcePr od roku. Po tym czasie rozszerzyliśmy współpracę z nimi o prowadzenie dodatkowych 4 naszych Fan Pages. Dlaczego? Bo są najlepsi"

- Zastępca Prezesa -

"Zamówiłem sobie stronę internetową dla siebie w ForcePR. Chcąc nie chcąc trzeba realizować tzw. personal branding. Jestem agentem ubezpieczeniowym. Ludzie szukają mnie też w internecie. Polecam."

- M.K. -

"Było mi ciężko zrozumieć co oferują, zaufałam na próbę. Po 3 miesiącach rozszerzyliśmy współpracę. Reprezentuję firmę budowlana. A z FB to jestem zachwycona"

- M.B. -

Wyobraź sobie, że wśród milionów neonów wyróżnia się tylko jeden. I to jest twoja firma.