Branding_

branding

Naming

Nazwa. Koncepcyjne tworzenie fundamentów

branding

Branding

Budowanie świadomości firmy poprzez tożsamość wizualną

branding

Rebranding

Skuteczna transformacja podstawowych elementów marki

branding

Strategia

Spójne i sukcesywne działanie prowadzące do celu

BUDOWANIE STABILNEJ POZYCJI I WIZERUNKU

Branding_

Zrozumienie podstawowych procesów kształtowania marki jest kluczowym elementem osiągnięcia sukcesu. Aby skupić się na jej rozwoju, początkowo należy wybudować solidne fundamenty. I tym jest branding. Ludzie muszą i chcą Cię pamiętać. Wystarczy dać im do tego możliwości. 

Tworzenie marki od podstaw opiera się na odpowiednio przygotowanej strategii, ukierunkowanej na osiągnięcie konkretnych celów. Pełne wykorzystanie możliwości i potencjału firmy wymaga opracowania koncepcji zgodnej z jej filozofią i wartościami. 

Czasami również zdarza się zastój. Firmy, które już funkcjonują, nie odnotowują żadnych zysków. Efektownym rozwiązaniem w chwili kryzysu marki okazuje się być rebranding. Transformacja wszystkich elementów poprzez ich zmodyfikowanie, przy zachowaniu fundamentów, pozwala na odświeżenie wizerunku i ponowne opracowanie skutecznej strategii przynoszącej bezpośrednie korzyści.

Wejdź do świata cyber marketingu!

"Nasz szpital korzysta z usług agencji ForcePr od roku. Po tym czasie rozszerzyliśmy współpracę z nimi o prowadzenie dodatkowych 4 naszych Fan Pages. Dlaczego? Bo są najlepsi"

- Zastępca Prezesa -

"Zamówiłem sobie stronę internetową dla siebie w ForcePR. Chcąc nie chcąc trzeba realizować tzw. personal branding. Jestem agentem ubezpieczeniowym. Ludzie szukają mnie też w internecie. Polecam."

- M.K. -

"Było mi ciężko zrozumieć co oferują, zaufałam na próbę. Po 3 miesiącach rozszerzyliśmy współpracę. Reprezentuję firmę budowlana. A z FB to jestem zachwycona"

- M.B. -

Wyobraź sobie, że wśród milionów neonów wyróżnia się tylko jeden. I to jest twoja firma.