chwalą nas

Chwalą nas

Wiesz, co cieszy najbardziej? Satysfakcja. Zadowolenie ze swojej pracy i widoczne jej efekty. A jeszcze bardziej cieszy, kiedy Twój Klient wyraża ją tak po prostu, sam z siebie. Po prostu chwalą nas.  

 

Poniżej treść maila, którego otrzymaliśmy wczoraj od jednego z naszych Klientów. Takie wiadomości tylko utwierdzają w przekonaniu, jak bardzo kochamy to, co robimy. 

 

,, Szanowni Państwo, 

Po 4 miesiącach współpracy chciałbym podsumować działania. Na myśl nasuwa mi się jedno słowo – dziękuję. Wiem, że nie należę do najłatwiejszych Klientów, z jakimi było się Państwu zmierzyć. Co więcej, moje poprzednie doświadczenia z agencjami marketingowymi nauczyły mnie, aby podchodzić do tematu na zimno. Stąd też moje początkowe obawy, które Państwo umiejętnie rozwiali odpowiednią argumentacją. Nie podlega wątpliwościom, że Państwa praca przyniosła efekty. Powiedziałbym nawet, że efekty te przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Państwu za zaangażowanie, cierpliwość i całą pracę. Podobno w życiu znajdujemy się dokładnie tam, gdzie powinniśmy. I ja 4 miesiące temu znalazłem się dokładnie tam, gdzie powinienem – u Państwa w biurze (swoją drogą nigdy nie wspomniałem, jak piękna przestrzeń Państwa otacza). Zdaję sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem jest branża medyczna i ponownie podkreślam – jestem pod wrażeniem. Mam nadzieję, że jeszcze wiele wspaniałych ścieżek razem stworzymy. Pozdrawiam cały zespół FORCE PR”

 

Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyobraź sobie, że wśród milionów neonów wyróżnia się tylko jeden. I to jest twoja firma.