Reklama_

reklama

Facebook Ads

Skuteczne kampanie reklamowe ukierunkowane na konkretne założenia

reklama

LinkedIn Ads

Realizacja sprecyzowanych celów biznesowych dzięki efektywnym reklamom

reklama

Google Ads

Skalowanie zysków sprzedażowych poprzez widoczność w sieci wyszukiwania

reklama

Google Analytics

Analiza wyników reklamowych i optymalizacja pod kątem wyznaczonych celów

Kreujemy skuteczne kampanie reklamowe

Reklama_

Reklama kieruje się liczbami. To one wyznaczają stopień skuteczności, dzięki któremu doskonale wiemy, jakich zabiegów i narzędzi użyć, aby osiągnąć zamierzone cele, przy możliwie najniższym budżecie. 

Dzięki klarownej komunikacji ograniczamy ilość czasu potrzebnego na zrealizowanie powstałych koncepcji. Działamy konkretnie i dynamicznie, nie pozostawiając przestrzeni na niedopowiedzenia. Tak powstaje reklama. 

Koncentrujemy się na analizie. Odpowiednia kreacja to jedno, ale sukcesywne  monitorowanie jej funkcjonowania oraz wprowadzanie niezbędnych zmian pozwala na osiągnięcie zamierzonych efektów.

Wejdź do świata cyber marketingu!

"Nasz szpital korzysta z usług agencji ForcePr od roku. Po tym czasie rozszerzyliśmy współpracę z nimi o prowadzenie dodatkowych 4 naszych Fan Pages. Dlaczego? Bo są najlepsi"

- Zastępca Prezesa -

"Zamówiłem sobie stronę internetową dla siebie w ForcePR. Chcąc nie chcąc trzeba realizować tzw. personal branding. Jestem agentem ubezpieczeniowym. Ludzie szukają mnie też w internecie. Polecam."

- M.K. -

"Było mi ciężko zrozumieć co oferują, zaufałam na próbę. Po 3 miesiącach rozszerzyliśmy współpracę. Reprezentuję firmę budowlana. A z FB to jestem zachwycona"

- M.B. -

Wyobraź sobie, że wśród milionów neonów wyróżnia się tylko jeden. I to jest twoja firma.